تبلیغات
دانستنیهای کامپیوتر - میدان نبرد 3

                فیلم بازی «میدان نبرد 3» هم ساخته شد

فیلم بازی «میدان نبرد 3» هم ساخته شد  

مشرق: شرکت الکترونیک آرتس به منظور تبلیغ و ترویج هر چه بیشتر بازی «میدان نبرد 3» دست به ساخت یک سری فیلم می‌زند که در آن از بازیکنان معروف فوتبال آمریکایی استفاده شده است. این اشخاص عبارتند از: درو بریس، جارد آلن، لاری فیتزگرالد، و کلی متیوس.

به دلیل مضامین سیاسی موجود در این بازی و نیز به خاطر رقابت تجاری بسیار شدیدی که الکترونیک آرتس با شرکت اکتیویژن و بازی معروف آن یعنی «ندای وظیفه: جنگ مدرن 3»‌ دارد، این شرکت بر آن شده است تا دست به ساخت چنین فیلم‌هایی زده و به تبلیغات بیشتر بازی بپردازد. نام نخستین سری از این فیلم‌ها «عملیات زمین فوتبال: تماس»‌ گذاشته شده است.

لازم به ذکر است که درگیری‌ها و حملات نظامی این بازی در شهرهای نیویورک، پاریس، سلیمانیه، و تهران رخ می‌دهد و نیروهای آمریکایی طی عملیاتی موسوم به «عملیات گیوتین»‌ به تهران حمله می‌کنند.

نکته دیگری که می‌توان در این فیلم تبلیغاتی مشاهده کرد صدایی است که در اول آن پخش می‌شود و آن به گونه‌ای ایست که گویا فردی در حال اذان گفتن است، که این خود به نوعی تداعی‌گر فضا و جو کشوری است که قرار است به آن حمله شود. می‌توان گفت این بازی جنگ مجازی بین ایران و آمریکا است، امری که رسانه‌های آمریکا چند وقتی است بر روی آن بسیار متمرکز شده‌اند.

«میدان نبرد 3» در تاریخ 25 اکتبر (3 آبان) برای کنسول‌های PS3، Xbox 360، و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
طبقه بندی: بـــازی،

تاریخ : یکشنبه 23 بهمن 1390 | 05:35 ب.ظ | نویسنده : نرگس کریمی هراتمه | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • تک روید